| Type | Tables |
|---|---|
| Color | Amber,Beige |
| Brand | Unbranded |
| Main Material | Magnesium Oxide |
| Item Length | 35.43 in |
| Item Width | 35.43 in |
| Item Height | 11.81 in |
| Weight | 68.34 lbs |
Check the listing for details. MgO Mid-Century Round Centre Coffee Table Vintage Faux Stone Sofa Pre-Modern Co. Color: Amber,Beige, Condition: New. Listed at 560.40 USD. ✅【Product Features】MODERN DESIGN COFFEE TABLE: The coffee table features a faux stone design with the texture and touch of stone around the table, enhancing the texture and design of the table. The surface is smooth and easy to care for, just wipe it gently with a damp cloth to remove stains easily.✦DURABLE SUPPORT TABLE: Supported by a sturdy table body that not only ensures stability but also adds a sense of contrast to the overall design. Made from MgO, this table has a perfectly textured tabletop that adds a different design touch to your home.✦UNIQUE DESIGN: Crafted from premium MgO material, this striking coffee table features a sleek, organic round shape. The edges of the coffee table are polished to ensure a stylish and solid piece of.