| size | 1 Pack |
|---|---|
| color | Green |
| Brand | Generic |
| Item Height | 30 in |
| Item Length | 15 in |
| Item Width | 30 in |
| Type | 3 Piece Set |
| Upholstery Fabric | 100% Cashmere |
Check the listing for details. Mid- Accent Chair, Modern Linen Fabric Armchair for Living Room,. Color: Green, Condition: New. Listed at 185.89 USD.