| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Product Type | Fasteners, Fluids & Gaskets |
| Color | Mill |
| Length: | 1.25" |
| Part Brand | Bryke Fastener |
| Washer OD | 1.25" |
| Body Material | Aluminum |
| Bolt Length | 1.25" |
| Thread | 1-1/4" |
| Threaded Plate width | 1-1/16" |
| Brand | Bryke Fasteners |
| Manufacturer Part Number | 111-005LX10 |
Check the listing for details. Mill Body Washer With Long Hex Bolt 10 Pack Fastener Racing Fasteners IMCA. Color: Mill, Condition: New. Listed at 18.95 USD. Body Washer & Bolt Kit Aluminum Washer OD: 1-1/4" Long Hex Bolt: 1/4-20 Thread 1.25" Long with serrated flange nut Works great for roofs and most any body panel. 10 Pack Bryke Racing Part# 111-005Lx10 Check out our other eBay listings