| Brand | ANS |
|---|---|
| Bundle Description | As Descripción |
| Color | Black |
| Compatible Battery Sizes | CR2032 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Custom Bundle | No |
| Features | Red Dot & Laser Scopes |
| For Gun Type | Rifle |
| Item Height | 36mm |
| Item Length | 48mm |
| Item Weight | 60g |
| Item Width | 28mm |
| Linear Field of View | Unlimited |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| Maximum Magnification | 1x |
| Model | HD107 |
| Modification Description | As Descripción |
| Modified Item | No |
| Mounting Location | Rail |
| MPN | HD107 |
| Power Source | Battery |
| Reticle Color | Red |
| Reticle Type | 3 MOA |
| Sport/Activity | Hunting |
| Tube Diameter | 22mm |
| Type | Dot |
| UPC | 735189001103 |
Check the listing for details. Mini Holographic Reflex Micro 3 MOA Red Dot Sight with Picatinny Weaver Mount. Color: Black, Condition: New. Listed at 28.90 USD. 551 Red and Green Dot Sight Tactical Scope 22mm Picatinny with Battery Brown. -Reticle Type: 3 MOA. HD107 Micro holographic red dot sight. Integrated mount for standard 20mm rails. Q version Shaking Head series Avengers Jack hand action model.