| Brand | Canon |
|---|---|
| Color | White |
| Country of Origin | Japan |
| Features | Built-in Flash, Timer |
| Focus Type | Auto & Manual |
| Format | 35 mm |
| Item Height | 88mm |
| Item Length | 133mm |
| Item Weight | 335g |
| Item Width | 56mm |
| Model | Canon Autoboy D5 |
| MPN | Dose not apply |
| Series | Canon Autoboy |
| Type | Underwater |
| Year Manufactured | 1990s |
Check the listing for details. [MINT+] Canon Autoboy D5 Point & Shoot Underwater Camera From JAPAN. Color: White, Condition: Used, Made in Japan. Listed at 144.90 USD. There is no balsam separation. Total Condition;. Serial Number;. There is no fog. There is no fungus. There is no scratches. There is no large dusts. Pre-owned, Almost new item.