| 📢Highlights🙌 | Nice and Practical, High Quality Packaging,Easy installation |
|---|---|
| Tips~ | Welcome to our store~have a nice day~ |
| ❤️Features | US Local Warehouse, Fast Shipping |
| Please Note | Domestic shipment.Shipment within one working day |
| Highlights | high performancereliable qualitygood stability |
| Model | Rolling Trolley Cart |
| Features | Come with 4 Wheels |
| Country of Origin | China |
| Load bearing Weight | 15kg |
| Brand | Unbranded |
| Type | Trolley Stand |
| Material | ABS + aluminum alloy |
| Package size | 620mm x 405mm x 210mm |
| Package weight | 4kg |
| Product surface effect | Micro grinding treatment of panel and base |
| Product surface effect (2) | Drawing + anodizing of aluminum alloy surface |
| Product surface effect (3) | storage box, surface polishing treatment |
| Product | Medical Utility Cart |
Check the listing for details. Mobile Trolley Medical Cart Medical Rolling Stand Storage Shelf w/ 4 Wheels. Condition: New, Made in China. Listed at 69.55 USD. Features: With Smooth 4 Casters and Smudge Resistant Tray. Clean Slim Design for Space Saving Storage. Easy to Push and Pull. Type:trolley Stand. 1x Trolley Stand (Need to Assemble Yourself,Not Included the Beauty Machine.).