| Type | Chairs & Accent Seating |
|---|---|
| Color | Dark Green |
| Frame Material | Chenille |
| Item Length | 28.54 in |
| Item Width | 26.18 in |
| Item Height | 29.13 in |
| Weight | 33.95 lb |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Modern 3-Leg Chenille Dining Chair with Ergonomic Arms & Removable Pillow, Comfy. Color: Dark Green, Condition: New. Listed at 303.05 USD.