| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | Black+ Gray |
| Type | Barstools |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 36.00 in |
| Color | Black |
| Item Length | 19.00 in |
| Seating Quantity | Set of 2 |
| Item Width | 17.30 in |
| Item Code | W1151P265583 |
| Main Material | Metal,PU |
Check the listing for details. Modern 360 Swivel Barstools Set of 2, Black Faux Leather Bar Chair w/Metal Legs. Color: Black, Condition: New. Listed at 191.88 USD. The unique and modern bar chair is an excellent substitute for traditional dining chairs, which can bring fashion to various occasions. The waterproof PU leather surface can be easily wiped clean with a damp cloth and mild cleaning agent.