| Features | Long service life, High Quality Packaging, Unique Appearance |
|---|---|
| Warranty | Three years |
| Feature 1 | Compact Design,Unique Appearance,high reliability |
| * Feature * | Easy installation,Convenient Use,Easy Operation |
| Color: | Wood, Clear |
| Style: | Modern |
| Shape: | Rectangle |
| Assembly Required: | Yes |
| Mount Type: | Tabletop |
| Number of Tiers: | 4 |
| Number of Drawers: | 2 |
| Material: | PS, MDF |
| Each Tier Load-bearing Capacity: | About 3kg/6.61lbs |
| Tier Spacing: | 4.5cm/1.8in, 15.5cm/6.1in |
| Overall Product Size: | 30*16.3*34cm/11.8*6.4*13.4in |
| Brand | SENDERPICK |
Check the listing for details. Modern 4 Tiers Wood Clear Desk Organizer Tabletop Storage Cabinet Storage Box. Condition: New. Listed at 55.79 USD. It is made of high-quality materials, so it has a long service life. In a word, it can effectively help you reduce the pressure on your countertop, which is an ideal choice. Number of Tiers: 4. Thoughtful Gift: This is an ideal gift for colleagues, friends, and family to help them organize their belongings and keep their desks tidy.