| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Green |
| Item Height | 19.50in |
| Item Length | 18.00in |
| Item Weight | 10.00lb |
| Item Width | 18.00in |
| Frame Material | Solid Wood,Teddy |
| Type | As Shown |
Check the listing for details. Modern Accent Seat Green Teddy Fabric Stool Round Top Contemporary Bench Extra. Color: Green, Condition: New. Listed at 179.02 USD. It's just take you 1 minute. We'd like to settle any problem in a friendly manner. Teddy-like Fabric, Solid Wood. Shearling Teddy-like Fabric. Because the unpaid dispute will not be closed automatically, and we may ignore it.