| Color | Dark Gray |
|---|---|
| Required Tools | No Tools Required |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Tabletop Material | Concrete |
| Material | Concrete |
| Item Length | 14.5 in |
| Additional Parts Required | No |
| Brand | Unbranded |
| Type | End & Side Tables |
| Maximum Length | 14.5 in |
| Unit Type | lb |
| Care Instructions | Clean with Dampen Cloth |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 17 in |
| Personalized | No |
| Features | Adjustable Height |
| Room | Balcony, Patio, Garden |
| Item Width | 14.5 in |
| Item Weight | 18.7 lb |
Check the listing for details. Modern Concrete Side Table Indoor Outdoor Plant Stand End Table Stable Design US. Color: Dark Gray, Condition: New. Listed at 127.59 USD. Portable Air Pump Live Bait Minnows Shrimp Aerator Ice Fishing Aquarium New. Modern Concrete Elegance: Unveil a modern design featuring graceful curves and an authentic finish. Classic cylindrical shape with a neutral gray hue harmonizes outdoors, making the outside table an excellent fit for a balcony, patio, garden, and beyond.