| Please Note | Shipment from domestic warehouse |
|---|---|
| Tips~ | Fast shipping |
| Brand | Unbranded |
| Color | Gold, Grey |
| Type | Dining Chair |
| Item Height | / |
| Item Length | / |
| Item Width | / |
| Room | Bedroom |
| Style | Modern |
| Frame Material | Iron, Sponge, Velvet |
| Assembly Required | Yes |
| Mounting Type | Free Standing |
| Product Size | 34*34*80cm/13.39*13.39*31.5in |
| Seat Height | 45cm/17.72in |
| Max. Load Capacity | 100kg/220.46lbs |
| Package Size | 49*41.5*10cm/19.29*16.34*3.94in |
| Gross Weight | 2.55kg/5.62lbs |
| Net Weight | 2.42kg/5.34lbs |
Check the listing for details. Modern Makeup Vanity Stool Living Room Butterfly Shaped Backrest Dining Chair. Color: Gold, Grey, Condition: New. Listed at 38.49 USD. This product is suitable for restaurants, living rooms, bedrooms, cafes, terraces, bars, dressing rooms, lounge rooms, salons, nail salons, parties, weddings, etc. It can be used as a dining chair, make-up chair, and lounge chair.