| Year Manufactured | 2026 |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | beige white |
| Item Height | 28.34in |
| Item Length | 15.74in |
| Item Width | 15.74in |
| Type | Dining Chair |
| Set Includes | Chair |
| Room | Living Room |
| Frame Material | Acrylic |
| Style | Mid-Century Modern |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
Check the listing for details. Modern Minimalist Clear Acrylic Makeup Chair with Velvet Cushioned Seat. Color: beige white, Condition: New. Listed at 78.59 USD.