| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Item Height | 28.34in |
| Item Length | 15.74in |
| Item Width | 15.74in |
| Type | Dining Chair |
| Room | Living Room |
| Style | Mid-Century Modern |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Frame Material | Acrylic |
| Set Includes | Chair |
| Color | Beige White |
Check the listing for details. Modern Minimalist Acrylic Clear Desk Chair Makeup Chair 40*40*72cm Velvet White. Color: Beige White, Condition: New. Listed at 78.60 USD.