| Assembly Required | No |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Care Instructions | Wipe with Dry Cloth |
| Color | French Oak |
| Item Height | 17.5 in |
| Item Length | 15.5 in |
| Item Weight | 15 lb |
| Item Width | 15.5 in |
| Seating Capacity | Up to 1 |
| Type | End & Side Tables |
Check the listing for details. Modern Side Table Set of 2 End Tables W/ Open Shelves Storage Bin Organization. Color: French Oak, Condition: New. Listed at 44.96 USD.