| Please Note | Delivery from the nearest warehouse in USA |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | Blue |
| Item Height | 29.5in |
| Item Length | 30.3in |
| Item Width | 21.2in |
| Type | Single Lazy Sofa |
| Room | Living Room |
| Style | Modern |
Check the listing for details. Modern Sofa Chair Cozy Lounge Chair with Footrest Cotton Sofa 5 Angle Adjustable. Color: Blue, Condition: New. Listed at 120.47 USD.