| option | Ivory |
|---|---|
| Pattern | Solid |
| Color | Lvory&Coffee&Dark Gray &Dark Blue |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Item Length | 39.37 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Accent Chair |
| Item Height | 27.56 in |
| Style | Modern |
| Room | Bedroom, Dining Room, Living Room |
| Item Width | 37 in |
| Item Weight | 28.6 lb |
Check the listing for details. Modern Soft Teddy Fabric Tufted Foam Bean Bag Chair With Teddy Fabric Fashion. Color: Lvory&Coffee&Dark Gray &Dark Blue, Condition: New. Listed at 135.99 USD. Product Care:Spot wipe clean with a soft, dry cloth; Cover is fixed in chair, not slip cover, cannot be taken off, not washable;. Weight Capacity:250lbs;.