| Wood Tone | Light Brown |
|---|---|
| Frame Material | Wood |
| Use Case | Primary Living Space |
| Color | Yellow |
| Wood Type | Eucalyptus |
| Item Length | 93 in |
| Seats | 3 Seat |
| Brand | Unbranded |
| Main Color | Yellow |
| Type | Furniture |
| Product Type | Combo Item |
| Item Height | 30 in |
| Back Style | Split Back |
| Seat Plushness | Medium-Soft |
| Product Style | Modern |
| Arm Style | Square Arms |
| Filler | Foam |
| Item Width | 35.43 in |
| Item Code | W1099S00201 |
| Main Material | Chenille |
| Upholstery Fabric | Chenille |
Check the listing for details. Modern Yellow Chenille 3 Seater Sofa w/ Square Arms - Free Shipping. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 621.88 USD.