| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Care Instructions | Wash covers in cold water on a gentle cycle using mild detergent. |
| Color | Gray |
| Features | Modular design, Storage |
| Item Height | 4.00 in |
| Item Length | 49.50 in |
| Item Weight | 8.16 lb |
| Item Width | 20.00 in |
| Room | Dining Room, Living Room |
| Style | Modern |
| Type | Couch |
| Upholstery Fabric | Polyester |
Check the listing for details. Modular Adventure Couch Toddlers Soft Foam Play Furniture Indoor Storage New. Color: Gray, Condition: New. Listed at 148.74 USD. Easy to clean with removable, washable covers and compact storage. Frosted Glass Window Privacy Film Decorative Bathroom Window Privacy Film. Versatile modular design that encourages creative play and imaginative fun.