| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | Black,Blue Gray,Cream White |
| Type | Modular Sectional Sofa |
| Product Type | Combo Item |
| Item Height | 24" |
| Color | Black |
| Item Length | 105" |
| Item Width | 65.6" |
| Item Code | W5502S00009 |
| Main Material | Polyester |
| Upholstery Fabric | Faux Fur |
| Seats | 3 Seat |
Check the listing for details. Modular Cloud Sectional Sofa 105" w/ Ottoman, All-Foam, Faux Fur, Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 501.68 USD. Modular Cloud Sofa in Classic Black.