| Type | Sofa Set |
|---|---|
| Color | Gray with Night Light |
| Brand | Lischwert |
| Item Height | 20 in |
| Item Length | 55 in |
| Item Width | 26 in |
| Material | Flannel,Sponge |
| Department | Unisex Baby & Toddler,Boys,Girls,Kids |
| Seating Capacity | Up to 2 |
| Assembly Required | Yes |
| Features | Adjustable,Folding |
| Style | Contemporary/Modern |
| Upholstery Fabric | Flannel |
Check the listing for details. Modular Kids Couch 9Pcs Child DIY Sofa for Playing Playroom Bedroom Night Light. Color: Gray with Night Light, Condition: New. Listed at 130.20 USD. Lischwert Kids Couch, Modular Kids Play Couch, Child Sofa for Girls Boys, Toddler Sectional Sofa with Building Fort, Convertible Foam Playhouse for Baby Indoor Outdoor (9, Gray Night Light). π§Ίγ Effortless Setup & Careγ : This toddler couch designed with smooth, heavy-duty zippers for quick assembly and disassembly, this modular play couch features removable, machine-washable covers crafted from durable, shrink/fade/shed-resistant fabric.