| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Main Color | Pink |
| Type | Play Couch / Building Fort |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 23.70 in |
| Color | Pink |
| Material | Foam |
| Item Length | 55.20 in |
| Filler | Foam |
| Item Width | 23.70 in |
| Item Code | T5880P493429 |
| Main Material | Foam |
Check the listing for details. Modular Kids Play Couch 13PCS Foam Fort Convertible Sofa, Washable Velvet. Color: Pink, Condition: New. Listed at 116.79 USD.