| Color- | Gray |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | 2 Piece Suite |
| Color | Beige |
| Item Height | 20 in |
| Material | 100% Cashmere |
| Item Length | 30 in |
| Item Width | 30 in |
Check the listing for details. Modular Kids Play Couch, Sectional Toddler Sofa With Armrests, 28D Sponge & Shor. Color: Beige, Condition: New. Listed at 185.96 USD. The outer cover is made of premium teddy fleece fabric that feels gentle and cozy against children's skin. This ensures strong support for active kids who love to jump, roll, and play.