| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Modway |
| MPN | EEI-4299-LGR |
| Color | Light Gray |
| Type | Bar and Dining |
| Item Height | 12.5 in |
| Item Length | 23.5 in |
| Item Width | 43.5 in |
| Material | rattan |
| Number of Shelves | N/A |
| Number of Drawers | N/A |
Check the listing for details. Modway Convene Wicker Rattan Outdoor Patio Coffee Table in Light Gray. Color: Light Gray, Condition: New. Listed at 177.87 USD. Modway Convene Wicker Rattan Outdoor Patio Coffee Table in Light Gray Item Description Gather stages of sensitivity with the Convene Outdoor Coffee Table. Made with a synthetic rattan weave and a powder-coated aluminum frame, Convene leaves a positive impression on friends and family while enhancing your patio, backyard, or poolside retreat with palpable distinction. The Convene Outdoor Coffee Table is part of a collection that shifts and combines according to the spontaneous needs of the moment. Set Includes: One - Convene Coffee Table Features: Synthetic Rattan Weave Powder-Coated Aluminum Frame Water and UV Resistant Machine Washable Cushion Covers Ships Pre-Assembled Non-Marking Foot Glides Dimensions: Overall Product Dimensions: 23.5"L x 43.5"W x 12.5"H Table Height: 12"H Why Shop Modway? We offer many payment options, including paypal, credit card We offer a 30 Return Policy. All our items are brand new, in box. We offer a 1 year warranty on each item. Fast and Friendly customer service Our warehouse is conveniently located at: 329 Wyckoff Mills Rd Hightstown, NJ 08520