| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-4617-GRY |
| Color | Gray |
| Type | Outdoor Furniture |
| Item Height | 27.5 in |
| Item Length | 36.5 in |
| Item Width | 36.5 in |
| Upholstery Fabric | Polyester |
| Frame Material | Fabric |
| UPC | 889654969112 |
Check the listing for details. Modway Conway All-Weather Outdoor Patio Furniture Cover For Armless Chair. Color: Gray, Condition: New. Listed at 36.50 USD. This rendition of the outdoor furniture covers collection is sized to fit the Conway Armless Chair (EEI-3980). Features: Conway Outdoor Patio Furniture Cover. One - Conway Furniture Cover. Polyester and PE Coating.