| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-3504-NAV |
| Color | Navy |
| Type | Dining Chairs |
| Item Height | 36 in |
| Item Length | 24.5 in |
| Item Width | 21.5 in |
| Material | Performance Velvet |
| Number of Items in Set | 2 |
| Set Includes | Two - Pose Dining Chair |
| UPC | 889654152194 |
Check the listing for details. Modway Pose Dining Chair Performance Velvet Set of 2 in Navy. Color: Navy, Condition: New. Listed at 192.38 USD. Two - Pose Dining Chair. Features: Modern Accent Chair. Performance Velvet Upholstery. Studded Nailhead Trim.