| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-1682-BLK |
| Color | Black |
| Type | Dining Chairs |
| Item Height | 30 in |
| Item Length | 21 in |
| Item Width | 21.5 in |
| Upholstery Fabric | Polyester |
| Material | Wood |
| Number of Items in Set | 4 |
| Set Includes | Four - Tracy Wood Dining Chair with Faux Leather Seat |
| UPC | 848387074050 |
Check the listing for details. Modway Tracy Dining Chairs Wood Set of 4 in Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 505.75 USD. Four - Tracy Wood Dining Chair with Faux Leather Seat. Leatherette Seat. Seat Height: 17.5"L x 20.5"W x 18"H.