| Body Area | Cervical |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Department | Adult |
| Features | Soothing |
| Item Height | 6 in |
| Item Length | 24 in |
| Item Width | 3 in |
| Main Purpose | Compression |
| Size | One Size |
| Type | Compress |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Moist Heat Pack Contour Wrap Cervical Relief Beads Belt 6x24 inch Therapeutic US. Condition: New. Listed at 58.55 USD. Breathable Neoprene Back Brace Bio-Magnetic Lumbar Support Pain Relief Belt New. 42 fl oz Industrial Strength Unscented Drain Clog Remover Gel Septic Safe. 100 Ft Water Hose Reel Wall Mount Compact Garden Hose Storage Solution New.