| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Type | Zero Gravity Chair |
| Brand | MOPHOTO |
| Item Height | 45 in |
| Item Length | 28 in |
| Item Width | 26 in |
| Set Includes | Chair |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Material | Aluminum |
| Features | Adjustable |
| Style | Antique |
| Department | Kids,Adults |
| MPN | Does Not Apply |
| Seating Capacity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Maximum Weight Capacity | 440 lb |
| Assembly Required | No |
| Assembly Status | Fully Assembled |
Check the listing for details. MOPHOTO Zero Gravity Chair Recliner Chaise Lounge & Mattress for Outdoor Indoor. Condition: New. Listed at 92.99 USD.