| Brand | Trichtu Mount |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Fit | for Harley-Davidson with 8mm bolt hole |
| Flag Material | Textile |
| Flag Size | 270mm*170mm |
| Mast Color | Chrome (as pictures show) |
| Mast Material | Aluminum alloy |
| Mounting Screw Diameter | 13mm |
| Pattern | USA Flag |
| Pole Length | 390mm |
| Size | 8mm bolt hole |
| Warranty | 1 Year |
Check the listing for details. Motorcycle Flag Pole Luggage Rack Mount For Harley Trike Touring Electra Glide. Condition: New, Made in China. Listed at 19.98 USD. Fits for Harley with 8mm bolt hole on the luggage rack. Pole Length: 390mm. Flag Material: Textile. Flag Size: 270mm 170mm. We have a variety of products for you to choose. Although we are just starting now, we will quickly grow to be the king of cheetahs (ง •̀o•́)ง (ง •̀o•́)ง.