| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Orange |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 1.8 cm |
| Item Length | 55 cm |
| Item Weight | 1.6 kg |
| Item Width | 34 cm |
| Material | Steel |
| Number of Items | 1 |
| Size(US) | 21.65x13.39x0.71inch |
| Type | Mounting Plate |
Check the listing for details. Mounting Plate Orange Compatible with Spacious Versatile Steel Holder. Color: Orange, Condition: New, Made in China. Listed at 139.28 USD. 【Compatibility】Designed to fit systems, this Mounting Plate is also suitable for most truck bed floor grooves, ensuring versatile use for various storage and organization needs. 1 Mounting Plate. We'd like to settle any problem in a friendly manner.