| Expiration Date | Beef Jerky Snacks |
|---|---|
| Allergens | Celery |
| Cuisine | American Cuisine |
| Number Of Items | 1 |
| Unit Count | 6.0 Ounce |
| Form | Stick |
| Size | 6oz (pack Of 12) |
| Age Range Description | Kids |
| Product | Deli & Preserved Meat & Poultry |
| Upc | 017082016409 |
| Allergen Information | Celery |
| Global Trade Identification Number | 00017082016409 |
| Calories per 100 g/mL | 336 calories per 100 grams |
| Unit Type | oz |
| Number in Pack | 12 |
| Food Specifications | No MSG, Contains Celery |
| Course | Snack |
| Unit Quantity | 6oz (pack of 12) |
| Serving Size | 0.5 oz |
| Biological Source | Cow |
| Package Dimensions | 8.11 X 6.42 X 1.93 Inches; 7.05 Ounces |
| Calories per Serving | 100 |
| Flavor | Beef |
| Units | 6.0 Ounce |
| Brand | Unbranded |
| Food Aisle | Pantry |
| Type | Beef |
| Number Of Pieces | 12 |
| Item Package Weight | 0.19 Kilograms |
| Net Content Weight | 6 Ounces |
| Item Form | Stick |
| Container Type | Bag |
| Package Type Name | Bag |
| Number of Servings | 12 |
| Item Weight | 6 oz |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. MrBeast Beef Jerky Sticks - 12 Individually Wrapped Snacks - 6g Protein Each. Condition: New, Made in United States. Listed at 15.99 USD. MrBeast Beef Jerky Sticks. Why Choose MrBeast Beef Jerky Sticks?. These Mini Beef Sticks are more than just snacks; they are a delightful source of energy crafted from 100% real beef that not only satisfies hunger but does so with flair.