| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| MPN | MLSK5-A |
| Department | Round Switch |
| Item Height | 2 |
| Compatible Brand | Mulin Electric |
| Item Diameter | 5 in |
| Color | Black |
| Brand | Mulin Electric |
| Maximum Width | 5 in |
| Maximum Length | 5 in |
| Minimum Length | 12 in |
| Style | Modern |
| Maximum Height | 5 in |
| Features | Electric |
| Minimum Height | 5 in |
| Compatible Model | Mulin Electric |
| Material | Plastic |
| Type | Replacement Mechanism for Recliner |
| Model | MLSK5-D |
| Item Weight | 3.5 lbs |
| Product Line | Furniture |
| MPN | MLSK5A |
Check the listing for details. Mulin Electric Motor Actuator - ML19-107 Power Recliner Motor. Color: Black, Condition: New. Listed at 74.99 USD. ***If you can't find what you need on our eBay store, please send us an email for help. - New Mulin Electric replacement motor.- Compatible with all other component manufacturers. - Product: Interchangeable power recliner motor actuator- Install Dimension: 499mm- Stroke Length: 323mm- Speed: 27mm/s- Input: DC 28V- 1.5 A- UL Listed