| Number of Items | 1 Piece |
|---|---|
| Stroke | 333mm/13.11inches |
| Color | Multicolor |
| Compatible Model | ML18-017, kdpt007-02, kdpt007-08 |
| Material | Aluminum |
| MPN | ML18-017 |
| Brand | Kariwust |
| Department | Adults |
| Type | Linear Actuator Motor for Power Recliner Lift Chair Electric |
| Care Instructions | Clean with Dry Cloth |
| Minimum install dimension | 139mm/5.47inches |
| Model | ML18-017 |
| Style | Modern |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Room | Any Room |
| Maximum install dimension | 472mm/18.58inches |
Check the listing for details. Mulin Linear Actuator Motor ML18 ML18-017 Kit for Power Recliner Lift Chair Sofa. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 84.99 USD. 1x Mulin 4.26 ft US Version AC Cable Cord. Model:ML18 ML18-017.