| Material | Metal |
|---|---|
| Item Length | 45 in |
| Mounting | Hanging |
| Brand | Unbranded |
| Type | Tie/Belt Organizer |
| Assembly Required | No |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 5.5 |
| Original/Reproduction | Original |
| Features | Adjustable |
| Item Weight | Less Than 2 lb |
| Item Width | Less Than 6 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Multi-Purpose Rotatable Belt Hanger & Organizer for Belts, Bras, Ties, Scarves.. Condition: New, Made in China. Listed at 3.95 USD. This item is a 360° rotating storage hook hanger commonly used as a closet organizer for belts, scarves, or bags . T1