| Select | Thermostatic hot compress - Classic Grey |
|---|---|
| Body Area | Back, Neck |
| Brand | Unbranded |
| Color | Gray |
| Features | Heated, Hypoallergenic, Vibrating |
| Item Length | 59cm/22inch |
| Item Weight | 750 g |
| Item Width | 8cm/3.1inch |
| Massage Functions | Pain Relief, Vibrating |
| Material | high-quality memory foam |
| Model | Waist Massager |
| Power Source | Corded Electric |
| Type | Circulation Massager |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. My Soothe Lab 3 in 1 Back Massager,Smooth Spine Back Massager for Sciatica NEW *. Color: Gray, Condition: New. Listed at 54.73 USD. Foldable Dog Waste Pickup Poop Scooper Long Handle Pet Picker Jaw for Outdoor. 🔹 MULTIFUNCTIONAL BACK MASSAGER: This massager combines three key features in one device: gentle neck support, relaxing heat.