| Seat Depth | 26cm |
|---|---|
| Colour | Black |
| Country/Region of Manufacture | United Kingdom |
| Department | For Boys & Girls |
| Item Height | 13cm |
| Item Width | 57cm |
| Material | 100% Cotton Cover, Memory Foam, 100% Memory Foam Inner |
| Type | Z Bed |
| MPN | MLKZB03 |
| Item Length | 162cm |
| Room | Children's Bedroom, Children's Playroom, Living Room |
| Seating Capacity | 1 |
| Item Weight | 8kg |
| Brand | My Layabout |
Check the listing for details. MyLayabout MEMORY FOAM Z Bed/Fold Out guest Bed Sofabed/Chair/Futon kids | Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 73.84 USD.