| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | NAIZEA |
| Color | Blue |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Maximum Weight Capacity | 440 lb |
| Set Includes | Chair |
| Item Length | 24 in |
| Type | Zero Gravity Chair |
| Seating Capacity | 1 |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 45 in |
| Style | Modern |
| Features | Adjustable |
| Item Width | 29.5 in |
| Item Weight | 23 lb |
Check the listing for details. NAIZEA 29In XL Wide Oversized Zero Gravity Chair Lawn Folding Lounge Chairs. Color: Blue, Condition: New. Listed at 99.99 USD.