| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Custom Bundle | No |
| Modified Item | No |
| Type | Camping Chair Dining Chair Folding Chair Zero Gravity Chair |
| Brand | NAIZEA |
| Item Height | 45 in |
| Item Length | 28 in |
| Item Width | 26 in |
| Set Includes | Chair |
| Indoor/Outdoor | Indoor & Outdoor |
| Features | Adjustable |
| Department | Adults |
| Assembly Required | Yes |
| MPN | Does Not Apply |
| Seating Capacity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| Finish | Smooth |
| Year Manufactured | 2023 |
| Original/Reproduction | Modern Reproduction |
| Theme | Family & Friends |
| Care Instructions | Clean with Dampen Cloth |
| Colour | Blue Gray ivory white Green |
Check the listing for details. NAIZEA Gray Blue Double Side Mattress Folding Camping Cots Zero Gravity Chair. Condition: New. Listed at 89.99 USD.