| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | NAIZEA |
| Type | Couch |
| Department | Boys |
| Color | Gray |
| Item Height | 19.7 in |
| Firmness | Extra Soft |
| UPC | Does not apply |
| Material | Foam |
| Features | Removable Cover |
| Item Length | 47.2 in |
| Item Width | 23.6 in |
| Item Weight | 20 lb |
Check the listing for details. NAIZEA Kids Couch Play Set, 10PCS Modular Kids Sofa Couch Nugget Couch Playhouse. Color: Gray, Condition: New. Listed at 118.99 USD.