| Material | Rock Slab, Solid Wood, Leather, Titanium-plated Carbon Steel |
|---|---|
| Color | Green, Gold |
| Mounting Type | Freestanding |
| Each Compartment Capacity | 2.5L/0.66Gal |
| Gross Weight | 5.1kg/ 11.24 lbs |
| Net Weight | 4kg/ 8.82 lbs |
| Style | Modern |
| Brand | Unbranded |
| Shape | Rectangular |
| Number of Drawers | 3 |
| Item Length | 40 |
| Item Height | 60 |
| Item Width | 30 |
| Type | Nightstand |
| Item Weight | 10kg/22lbs |
Check the listing for details. Narrow Nightstand with Drawers, Bedside Table for Bedrooms, Narrow Side Table. Color: Green, Gold, Condition: New. Listed at 122.54 USD.