| Light Colour | Multicoloured |
|---|---|
| Power Source | USB |
| Occasion | All Occasions |
| usage | HOLIDAY |
| Year Manufactured | 2024 |
| item type | Night Lights |
| Colour | Multicoloured |
| wattage | 0-5W |
| Department | Adults |
| is batteries included | No |
| Unit Type | Unit |
| Sensor Type | Light |
| Labels & Certifications | CE |
| Voltage | 5 V |
| Manufacturer | As shown |
| Style | Art Deco |
| Features | Easy Installation |
| is bulbs included | Yes |
| light source | Fluorescent |
| Room | Any Room |
| Finish | Glossy |
| Lighting Technology | LED |
| shape | Rectangle |
| Character | Naruto Uzumaki |
| EC Range | A+++ - G |
| Color | Multicolor |
| Material | Plastic |
| is batteries required | Yes |
| battery type | AAA |
| certification | none |
| Installation Area | Indoor |
| Number of Lights | 7-12 |
| Brand | Unbranded |
| Mounting | Free Standing |
| Type | Light Box |
| Energy Rating | 5 Stars |
| Model | As shown |
| body material | Plastic |
| Theme | Anime & Manga |
| power generation | SWITCH |
| Output Voltage | 5 V |
| Country of Origin | China |
| Character Family | Anime |
Check the listing for details. Naruto Gaara Light LED Box Anime Manga night Light Frame Decor Lamp Gift. Color: Multicolor, Condition: New, Made in China. Listed at 25.99 USD. Naruto Gaara Light LED Box Manga night Light Frame Decor Lamp gift you will receive the anime frame and a usb c cord with the item.You can choose between having the frame plugged directly with a usb c cord or use AAA batteries!!! Cannot change colors!!! Fast shipping!!!