| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Material | Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1830134 |
| MPN | PR-4753-1830134 |
| Color | White |
| Type | End Tables |
| Style | Modern |
| Item Height | 24" |
| Item Width | 15" |
| Item Length | 11" |
| Category | End Tables |
Check the listing for details. Pemberly Row C-Shape Modern Wood Magazine End Table in White. Color: White, Condition: New. Listed at 61.47 USD. The Pemberly Row Magazine C End Table is a great piece for any home. Featuring a magazine holder, you'll be able to reach your favorite books and magazines with ease. The C-shape design allows the table to sit flush with a chair or couch, so you can nestle it next to you with your favorite snack, drink, or remote. Look for other items from Pemberly Row to complete you decor look; each sold separately.Features:Material: MDF, birch veneer woodFinish: WhiteEasy assembly requires only minutesAvailable in multiple finishesC-shape can be used to sit flush with chair or couchUseful magazine holderComplements any decorSpecifications:Product Dimensions: 24"H x 15"W x 11"DProduct Weight: 11 lbs