| Material | Iron |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-3002384 |
| MPN | PR-4753-3002384 |
| Color | Gold |
| Type | End Tables |
| Style | Coastal |
| Item Height | 24" |
| Item Width | 18" |
| Item Length | 18" |
| Category | End Tables |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Iron |
| Set Includes | Pemberly Row Contemporary Iron Frame End Table in Radiant Gold |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Iron |
| Firmness | Iron |
| Frame Material | Iron |
| Department | End Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Contemporary Iron Frame End Table in Radiant Gold |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508902008 |
Check the listing for details. Pemberly Row Contemporary Iron Frame End Table in Radiant Gold. Color: Gold, Condition: New. Listed at 306.19 USD. Built with iron for durability, it includes tempered glass top and bottom shelves, each beveled for extra sparkle. Beveled tempered glass shelves for a stylish, polished aesthetic.