| Country of Manufacture | Malaysia |
|---|---|
| Material | Engineered Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-2949811 |
| MPN | PR-4753-2949811 |
| Color | White |
| Type | End Tables |
| Style | Contemporary |
| Item Height | 18" |
| Item Width | 20" |
| Item Length | 20" |
| Category | End Tables |
| Upholstery Fabric | Engineered Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Contemporaryy Square Side Table in Set of 2 in White |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Engineered Wood |
| Firmness | Engineered Wood |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Department | End Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Contemporaryy Square Side Table in Set of 2 in White |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508627543 |
Check the listing for details. Pemberly Row Contemporaryy Square Side Table in Set of 2 in White. Color: White, Condition: New. Listed at 74.61 USD. The Pemberly Rowy Square Side Table is a versatile and stylish addition to any living, bedroom, or working space. Its compact design and convenient storage shelf make it perfect for displaying decor, holding a lamp, or keeping essentials within reach.