| Material | Leather |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-454517 |
| MPN | PR-454517 |
| Color | Black |
| Type | Guest Chairs |
| Item Height | 36" |
| Item Width | 24" |
| Item Length | 26" |
| Category | Guest Chairs |
| Fabric | Leather |
| UPC | 702840708176 |
Check the listing for details. Pemberly Row Executive Side Office Guest Chair in Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 244.46 USD. This chair also makes a great side office chair that will provide your guests with extra comfort with the double padded back and seat. Side chair with sled base in black. Thickly padded seat and back.