| Material | Wood |
|---|---|
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-507086 |
| MPN | PR-507086 |
| Color | Black |
| Type | Patio Dining Tables |
| Item Height | 29" |
| Item Width | 39" |
| Item Length | 39" |
| Category | Patio Dining Tables |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Pemberly Row Iron Patio Dining Table in Black |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Patio Dining Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Iron Patio Dining Table in Black |
| Installation | Yes |
| UPC | 680270325296 |
Check the listing for details. Pemberly Row Iron Patio Dining Table in Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 247.99 USD. Made of premium powder coated iron. Finish: antique black. All weather and water resistant finish. UV light fading protection.