| Country of Manufacture | India |
|---|---|
| Material | Glass |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1990874 |
| MPN | PR-4753-1990874 |
| Color | Gold |
| Type | Console Tables |
| Style | Transitional |
| Item Height | 30" |
| Item Width | 29" |
| Item Length | 14" |
| Category | Console Tables |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Glass |
| Set Includes | Pemberly Row Modern / Contemporary Half Round Console in Gold |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Glass |
| Firmness | Glass |
| Frame Material | Glass |
| Department | Console Tables |
| Compatible Brand | Pemberly Row |
| Product | Pemberly Row Modern / Contemporary Half Round Console in Gold |
| Installation | Yes |
| UPC | 198508337923 |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern / Contemporary Half Round Console in Gold. Color: Gold, Condition: New. Listed at 164.31 USD. Half round console table. Modern elegant design. Clear tempered glass top.