| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 14 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Country of Manufacture | India |
| Material | Metal |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1612912 |
| MPN | PR-4753-1612912 |
| Color | Natural |
| Type | Accent Tables |
| Item Height | 28" |
| Item Width | 18" |
| Item Length | 18" |
| Category | Accent Tables |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern / Contemporary Metal Brown Finish Adjustable End Table. Color: Natural, Condition: New. Listed at 151.24 USD. With the simple turn of the hand crank you can transform the Accent table from a side table to a small table. This table is ideal for a multi use family room or denFeatures:Finish: Beautiful Multi Step Chestnut Table TopMaterial: Powder Coated Textured Black FrameEasy to clean durable finishSpecifications:Product Dimensions: 19" - 28" H x 18" W x 18" DProduct Weight: 22 lbs