| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Material | Wood |
| Brand | Pemberly Row |
| Model | PR-4753-1994077 |
| MPN | PR-4753-1994077 |
| Color | Brown |
| Type | End Tables |
| Style | Contemporary |
| Item Height | 24" |
| Item Width | 11" |
| Item Length | 24" |
| Category | End Tables |
Check the listing for details. Pemberly Row Modern Electric Charging Flip Top Table in Brown Wood. Color: Brown, Condition: New. Listed at 122.31 USD. Bring the style and functionality of the Electric Flip Top Table home today! Featuring a flip top; when open reveals ample storage; AND a charging station. Charging station includes two standard outlets and two USB ports. The cable management hole allows you to store your device on the table without damaging your cord. Also featuring a bottom shelf for additional storage or display.Features : Flip Top for Concealed StorageCharging Station Built In2 Standard Plug Outlets & 2 USB PortsCable ManagementEasy Assembly Tools Provided(W) 11.25 in. x (L) 23.75 in. x (H) 24 in.Beautiful Sandstone Brown Wood FinishSpecifications : Product Dimensions : (W) 11.25 in. x (L) 23.75 in. x (H) 24 in.Product Color : Brown